fiaczechsim

 

 

1. Každý jezdec je povinen dodržovat tyto pravidla, rovněž jako pravidla závodních serií, kterých se zůčastní !! Registrací do série jezdec souhlasí s pravidly a zavazuje se je dodržovat.

 

2. U nás se jezdí na závodním simulátoru Asseto Corsa, Assetto Corsa Competizione a to na zakoupených verzích hry. Czechsim nenese zodpovědnost za nelegální kopie hry.

 

3. U nás jsou zavedeny dobrovolné příspěvky na udržbu stránek i chod serveru.

 

  • 3.1 FREE bohužel závodí s default skinama, nemají přednostní právo na servery

  • 3.2 VIP přispěvatelé mají přednostní právo na server, možnost svého skinu na auto a právo výměny 1x vozu za sezonu.

 

4. Před vstupem do hry je povinnost jezdce vypnout programy, které by mohli spomalit výkon PC a nebo spojení se serverem (např. Skype, ICQ, apod.)

 

5. Každý jezdec je povinen respektovat ostatní jezdce a vedení, dodržovat pravidla Fair-Play. Hrubé chování k jezdcům na webu a nebo na serveru může znamenat okamžité vyloučení z ligy. Rovněž mohou dopadnout ti, kteří budou mít nedovolené úpravy vozu a nebo hry!!

 

6. Termíny závodů a časový harmonogram je pevně danný a je zveřejněn v kalendáři každé série.

 

7. Pokud se jezdec ví, že se závodu nemůže zůčastnit, napíše omluvenku do fóra série.

 

8. Na serveru se jezdí pod skutečným jménem a příjmením.

 

9. Pokud jezdec zjistí, že má stále problémy s pingem, či se spojením, neprodleně opustí server, aby nekazil závod jinným jezdcům.

 

10. Je povinnost dodržovat pravidla vlajek.

 

11. Za porušení jakéhokoliv pravidla v závodu, qualifikace a nebo za jinných okolností , může následovat trest od adminů. Potrestaný jezdec je povinnen tento trest respektovat.

 

12. Administrátoři mají právo na změny, za určitých okolností jak závodů tak i pravidel ligy, pokud to situace vyžadují.

 

Vedení Czechsim ligy