platby

Jak to je vlastně s těmi poplatkami?

 

Prozatím nejsme vedeni jako spolek a ani jako výdělečný daňový subjekt. Všechny peníze, které obdržíme na chod serveru a stránek, každý rok zveřejňujeme v rámci skupiny Czechsim.

 

Proč si mám za ježdění platit?

 

Je to velice prosté, tím, že věnujete dobrovolný příspěvek získáváte přednostní právo na: připojení k serveru, můžete si udělat svůj vlastní skin do jakékoliv série.

 

Jáké je předplatné a kolik?

 

Je to prosté, máme tři druhy předplatného. FREE příspěvek v hodnotě 0,- Kč je na rok. VIP příspěvek je v hodnotě 600,- Kč je na rok.

 

Bronzelicence1 goldlicence1
0,- CZK   /   0,- EUR   
600,-  CZK /   24.00,- EUR

Příspěvek / FREE

 

Tento příspěvek opravňuje jezdce v  závodech na czechsimu, bohužel závodí s  default skinama, nemají přednostní právo na server, nemají nárok na novinky.

 

Příspěvek / VIP 1 ROK

 

Tento příspěvek opravňuje jezdce v závodech na czechsimu, přispěvatelé mají přednostní právo na server, možnost svého skinu na auto a nové věci do AC, které připravujeme.

 

TENTO PŘÍSPĚVEK JE NEVRATNÝ !

 

 

Jak si mám to předplatné koupit?

 

BANKOVNÍ PŘEVOD:

Opět je to jednoduché, stačí zde odeslat žádost na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo napsat souromou zprávuCidJc ,která bude obsahovat vaše jméno a příjmení a do jednoho dne vám příjde doklad, který zaplatíte a po obdržení zaplacené částky vás přiřadí zde na webu do skupiny VIP.

 

PayPal:

Nebo můžete zaplatit transakci přes PayPal.

 

 Příspěvek / VIP 1 ROK 
paypal button

 Múžete zaplatit i přes QR Code.

 

Kód QR 600