Pro PC / uživatele systému Windows
S novou aktualizaci v1.12, jsme zavedli novou sekci v "controls.ini" soubor umístěn v "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\system\cfg" cesta s názvem "[FF_SKIP_STEPS]", který řídí rychlost aktualizace Force Feedback.

 

 

aciniffb

 


Výchozí hodnota je nyní "0" místo "1" a přepíše starou hodnotu umístěné v "assetto_corsa.ini" souboru (ve složce Steam). To přináší podrobnější zpětnou vazbu síly a lepší pocit z jízdy. Pokud se setkáte s "CPU OBSAZENOST> 99%" výstraha, zaškrtněte "FFB Aktualizovat Rate" v Možnostech UI -> Ovládací prvky -> Advanced a to přinese hodnotu zpět na "1". Ne všechny volanty zvládnou maximální rychlost aktualizace.
V případě, že používáte velmi staré nebo levné volanty, jako je Microsoft Sidewinder nebo Saitek R440, nebo ty ostatní hand-made, je třeba otevřít "controls.ini" soubor a nastavte "FF_SKIPS_STEPS" hodnotu "4". To by mělo vypadat následovně:

 

[FF_SKIP_STEPS]
VALUE = 4

 

 

To by mělo řešit jakýkoliv "CPU při obsazení> 99%" Varování týkající se obnovovací frekvence síly zpětné vazby.
Prosím, vždy překontrolovat tuto hodnotu, pokud vložíte ovládací prvky profily vytvořené před aktualizací v1.12! V případě, prosím, vytvořit nový ovládací profil s správnou hodnotu!

 

 

Rady prosím: povolena jakákoli další pomoc naleznete na našich oficiálním Support Forum: www.assettocorsa.net/forum