Back to Top

acserver1

acserver2

acserver3

acserver4

acserver5

accserver1

5. WCHE 2021 Paul Ricard 26.11.2021

WCHE 2021/22 Qualifikace TOP 5

Paul Ricard - pátek 26. listopad 2021
Qualifikace / Qualification
Pos Driver Team Points Performance
1 Kráčmar Green Flag Racing 0 01:54:375
2 Kakos Last Minute Racing 0 +00:00:212
3 Lomjansky VARGA SIM RACING 0 +00:00:420
4 Novák Newmanko GP 0 +00:00:852
5 Eisenhammer Pitlane Club 0 +00:00:855
View full table

WCHE 2021/22 Závod TOP 5

Paul Ricard - pátek 26. listopad 2021
Závod / Race
Pos Driver Team Points Performance
1 Kakos Last Minute Racing 93 01h:30:02:70
2 Lomjansky VARGA SIM RACING 92 +00:02:285
3 Eisenhammer Pitlane Club 91 +00:08:532
4 Kráčmar Green Flag Racing 90 +00:42:419
5 Frček TT_SimForce 89 +00:44:438
View full table

Oznámení a novinky

Je dobojováno! Gratulujeme týmu CRC Endurance Team Red

Je dobojováno! Gratulujeme týmu CRC Endurance Team Red


  12h charitativní závod na podporu Počítače dětem je za námi! Díky úžasným komentátorům, divákům, všem jezdcům a týmům. Bylo to opravdu skvělé! A také velké díky partn…

×

Varování

For proper urls generation, you need to create at least one menu item of type tracks / projects (it can be hidden)

Monza - ACC WCHE 21/22

Qualifikace / Qualification

Pos No Co Driver Team Performance
1 27 Czech Republic Lukáš Kráčmar Green Flag Racing 01:47:700
2 133 Czech Republic Tomáš Frček TT_SimForce +00:00:441
3 88 Slovakia (Slovak Republic) Jan Lomjansky VARGA SIM RACING +00:00:468
4 34 Czech Republic Petr Novák Newmanko GP +00:00:525
5 48 Czech Republic Vítek Rychtárech USB Drivers 2.0 +00:00:633
6 36 Czech Republic Pavel Eisenhammer Pitlane Club +00:00:654
7 222 Czech Republic Petr Steiner Dono Racing +00:00:708
8 666 Slovakia (Slovak Republic) Mišo Štubňa Cicinas Racing +00:00:711
9 17 Slovakia (Slovak Republic) Slavomír Majerník USB Drivers +00:00:774
10 85 Slovakia (Slovak Republic) Miro Strelec BB Racing +00:00:984
11 717 Slovakia (Slovak Republic) Lubomír Hořava USB Drivers +00:01:008
12 42 Czech Republic Karel Vomáčka STEAK S VOMÁČKOU +00:01:128
13 784 Czech Republic David Šimon AGRO support +00:01:137
14 202 Czech Republic Petr Štěpánek PS Racing +00:01:356
15 84 Slovakia (Slovak Republic) Jan Kurhajec Pitlane Club +00:01:389
16 15 Czech Republic Pavel Vovesný RIOT Racing +00:01:437
17 78 Czech Republic David Kraft Kraft Racing +00:01:476
18 18 Slovakia (Slovak Republic) Jardo Saksa JAMAICA BOBSLED TEAM +00:01:503
19 705 Czech Republic Petr Porteš STEAK S VOMÁČKOU +00:01:518
20 125 Czech Republic Martin Němec Rivals Racing +00:01:548
21 93 Czech Republic Zdeněk Černý JAMAICA BOBSLED TEAM +00:01:584
22 187 Czech Republic Matěj Dobal AGRO support +00:01:644
23 74 Slovakia (Slovak Republic) Matúš Heis Cooper Team +00:01:707
24 63 Czech Republic Jaroslav Žáček ZACEK Racing +00:01:731
25 144 Czech Republic Tomáš Eksa TT_SimForce +00:01:746
26 71 Czech Republic Ondřej Sladký RIOT Racing +00:02:004
27 23 Czech Republic Daniel Škrdlant LOS HYENOS Racing +00:02:190
28 77 Czech Republic Ramana Maharshi OnlyGODis +00:02:268
29 47 Czech Republic Radek Blovský LOS HYENOS Racing +00:02:301
30 26 Czech Republic Pavel Novák Newmanko GP +00:02:388
31 96 Czech Republic Lukáš Koželský Equinox Heaven +00:02:436
32 869 Czech Republic David Mattauch Mattauch Racing +00:02:478
33 13 Czech Republic Adam Jedlička Štefaník Motorsport +00:02:622
34 968 Czech Republic Jirka Ballák Šlaba Racing +00:02:712
35 3 Czech Republic Michal Sedlák Speed Racing Team +00:03:039
36 969 Czech Republic Petr Šlachta Šlaba Racing +00:03:609
37 59 Czech Republic Ladislav Zvonek JBC Team +00:05:037
38 80 Czech Republic Tomáš Tesař TT racing +00:07:206
- 254 Slovakia (Slovak Republic) Adrián Erdelyi FREAK Racing
- 69 Czech Republic Lukáš Kakos Last Minute Racing
- 114 Czech Republic Martin Konkolski Kraft Racing
- 788 Czech Republic Vojtěch Švejnoha SP RACING N/A

Závod / Race

Pos No Co Driver Team Performance Points
1 27 Czech Republic Lukáš Kráčmar Green Flag Racing 01h:30:41:362 99
2 88 Slovakia (Slovak Republic) Jan Lomjansky VARGA SIM RACING +00:08:184 98
3 666 Slovakia (Slovak Republic) Mišo Štubňa Cicinas Racing +00:11:565 97
4 34 Czech Republic Petr Novák Newmanko GP +00:31:033 96
5 36 Czech Republic Pavel Eisenhammer Pitlane Club +00:34:780 95
6 42 Czech Republic Karel Vomáčka STEAK S VOMÁČKOU +00:45:372 94
7 133 Czech Republic Tomáš Frček TT_SimForce +00:52:758, +5s trest 93
8 222 Czech Republic Petr Steiner Dono Racing +01:01:100 92
9 48 Czech Republic Vítek Rychtárech USB Drivers 2.0 +01:03:681 91
10 18 Slovakia (Slovak Republic) Jardo Saksa JAMAICA BOBSLED TEAM +01:20:498 90
11 784 Czech Republic David Šimon AGRO support +01:27:469 89
12 93 Czech Republic Zdeněk Černý JAMAICA BOBSLED TEAM +01:32:827 88
13 23 Czech Republic Daniel Škrdlant LOS HYENOS Racing +01:33:469 87
14 84 Slovakia (Slovak Republic) Jan Kurhajec Pitlane Club +01:46:486 86
15 717 Slovakia (Slovak Republic) Lubomír Hořava USB Drivers +02:46:450 85
16 202 Czech Republic Petr Štěpánek PS Racing +1 lap(s) 83
17 705 Czech Republic Petr Porteš STEAK S VOMÁČKOU +1 lap(s) 82
18 78 Czech Republic David Kraft Kraft Racing +1 lap(s) 81
19 968 Czech Republic Jirka Ballák Šlaba Racing +1 lap(s) 80
20 187 Czech Republic Matěj Dobal AGRO support +1 lap(s) 79
21 71 Czech Republic Ondřej Sladký RIOT Racing +1 lap(s) 78
22 3 Czech Republic Michal Sedlák Speed Racing Team +1 lap(s) 77
23 17 Slovakia (Slovak Republic) Slavomír Majerník USB Drivers +1 lap(s) 76
24 47 Czech Republic Radek Blovský LOS HYENOS Racing +1 lap(s) 75
25 26 Czech Republic Pavel Novák Newmanko GP +1 lap(s) 74
26 13 Czech Republic Adam Jedlička Štefaník Motorsport +2 lap(s) 72
27 15 Czech Republic Pavel Vovesný RIOT Racing +2 lap(s) 71
28 59 Czech Republic Ladislav Zvonek JBC Team +2 lap(s) 70
29 77 Czech Republic Ramana Maharshi OnlyGODis +2 lap(s) 69
30 144 Czech Republic Tomáš Eksa TT_SimForce +2 lap(s) 68
31 125 Czech Republic Martin Němec Rivals Racing +2 lap(s) 67
32 96 Czech Republic Lukáš Koželský Equinox Heaven +2 lap(s) 66
33 969 Czech Republic Petr Šlachta Šlaba Racing +3 lap(s) 64
34 63 Czech Republic Jaroslav Žáček ZACEK Racing +5 lap(s) 61
35 80 Czech Republic Tomáš Tesař TT racing +7 lap(s) 58
36 85 Slovakia (Slovak Republic) Miro Strelec BB Racing +8 lap(s) 56
- 254 Slovakia (Slovak Republic) Adrián Erdelyi FREAK Racing 0
- 74 Slovakia (Slovak Republic) Matúš Heis Cooper Team 0
- 69 Czech Republic Lukáš Kakos Last Minute Racing 0
- 114 Czech Republic Martin Konkolski Kraft Racing 0
- 869 Czech Republic David Mattauch Mattauch Racing 0
- 788 Czech Republic Vojtěch Švejnoha SP RACING 0