sezona2021 22

Zdravím všechny závodníky, po prázdninách nastává čas další virtuální sezóny 21/22. Sezonu rozjedeme od konce září – začátkem října.

 

Jak to bude probíhat?

 

První šampionát ACC World Challenge Europe, se pojede ve dvou kategoriích a to kategorie PRO a AMATÉR a pokud to počet přihlášených dovolí, tak v jedné skupině. Týmy po dvou jak v PRO, tak i v Amatérech. Rozdělení dle sezony 2020/21 a dle zkušebního závodu. Pokud přijde někdo nový automaticky bude zařazen do skupiny AMATÉR. Pojede se celkem 15 závodů a formát závodů bude na 90 minut se zastávkou v boxech.

 

Druhý šampionát ACC World Challenge Intercontinental, se pojede také ve dvou kategoriích a to kategorie PRO a AMATÉR. Ale pozor, pojede se stylem ENDURANCE, tak že v jednom autě se budou střídat pouze dva jezdci. Pojede se celkem 15 závodů a formát závodů bude 125 minut. Vyjímkou bude SPA a Suzuka na které se pojede 185 minut. Střídání jezdců bude povinné.

 

Všechny závody se pojedou v páteční termíny.

 

Endurance 24 hodin je v přípravě s Virtualem 24, tudíž máte se na co těšit, opravdu se pojede 24hodin.

 

Prozatím vše a již se můžete registrovat do závodů na stránkách v pravo, dle prvních přihlášek. Přeji všem dobrou náladu do nové sezony 2021/22.