czechsim acc IGT Challenge 2020

 
Test Race ACC Intercontinental GT Challenge 2020 na trati Kyalami se jede 21.3.2020 od 19:00 hod. Qualifikace 19:30 - 20:00 hod. Start závodu bude v 20:05 hod. a pojede se na 180 min.. POVINÁ ZASTÁVKA A VÝMĚNA JEZDCE V BOXECH PO HODINĚ ( střídání jezdců mezi 55 - 65 minutami. Musí se prostřídat všichni jezdci v týmu ). Předzávodní briefing je povinný pro všechny a bude se konat od 19:00 hod. na kanále discord. Pokud se někdo nezůčastní, nemá nárok startovat. Přihlásit se může opravdu každý. Vedení Czechsim

 

 

POVOLENÉ AUTA PRO SEZONU 2020 TÝMŮ JSOU VŠECHNA.

 

POZOR POZOR, pro všechny co se chtějí zučastnit šampionátu, musí mi zaslat skin a samozřejmě ho musí mít i u sebe v C:\Users\Jmeno\Documents\Assetto Corsa Competizione\Customs\Cars . Prosím o zaslání skinu nejlépe soukromou zprávou na Discordu.

 
SERVER č.8

 

heslo na server: czechsim


 

REGISTRACE: Prosíme, kdo má zájem, nechť se registruje, abychom s vámi počítali. V kalendáři kliknete na příslušný den a zelené tlačítko. PŘIHLÁSÍ A VYPLNÍ POUZE TEAM LEADER POSÁDKY (JEZDEC ČÍSLO JEDNA).

 
POZOR POZOR, pro všechny co se chtějí zučastnit šampionátu, musí mi zaslat skin a samozřejmě ho musí mít i u sebe v C:\Users\Jmeno\Documents\Assetto Corsa Competizione\Customs\Cars . Prosím o zaslání skinu nejlépe soukromou zprávou

 

POZOR: PROSÍME VŠECHNY ÚČASTNÍKY NADCHÁZEJÍCÍ SEZONY TÝMŮ 2020, ABY SE PŘIHLÁSILI DO FORA DO PŘIHLÁŠEK. Pokud se někdo nepřihlásí do fora na sezonu 2020, nebude mít přednostní právo na závody na serveru do entrylistu. 

 


czechsim acc IGT Challenge 2020